Skip to main content

Õppekeskkonna kirjeldus

Türi 10c (B korpus), Tallinn

Gelmett Consult OÜ koolituskeskuse asukoht on Türi 10c (B korpus) Tallinna kesklinnas, II korrusel, kus asuvad erineva suurusega koolitusruumid. Õpperuumide sisustus on igati sobilik koolituste korraldamiseks: täiskasvanutele mõeldud lauad ja toolid, mis võimaldavad koolitatavatel mugavalt õppetööst osa võtta. Lisaks olemas töökoht koolitajale: töölaud ja -tool. Kõik õppeklassid on varustatud kaasaegse õppetehnikaga: arvuti ja videoprojektor BENQ MW526H (3200 ansi/lum), pabertahvel alusel ja magnetiga markertahvel. Õpperuumides on võimalus arvuti kasutamiseks, juhtmeta interneti ühendus.

Õppetöö pauside ajal on koolitusel osalejatel einestamiseks kasutada eraldi ruum ja puhkeala, kus on võimalik mikrolaineahjus einet soojendada ja kasutada veekeetjat kohvi/tee valmistamiseks. Koolitusel osalejatele pakutakse tasuta joogivett ning kohvi ja teed koos suhkruga, tagatud on WC kasutamine ja kätepesu võimalus.

Kõik meie koolitusruumid on remonditud ja vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele, tuleohutuse seaduses sätestatud tuleohutuse nõuetele ning elektriohutusseaduses sätestatud nõuetele. Õpperuumid on avarad ja kergesti õhutatavad. Igas õppeklassis on olemas konditsioneer.

Lähim bussipeatus Kalev asub hoonest ~ 400m kaugusel. Vahetus läheduses on ka trammipeatus Kalev (~500m) ja Tallinn Väike raudteejaam (~250m). Autoga tulijale tasuta parkimise võimalus.

 

Siduri 3, Tallinn

Gelmett Consult OÜ koolituskeskuse valgusküllane büroo kesklinnas, Luite asumis, Siduri 3 (Veerenni Keskus, äri-, büroo- ja administratiivhoone, endine Veerenni tn 58A) ärihoone 5-ndal korrusel, kus asuvad erineva suurusega koolitusruumid. Õpperuumides on täiskasvanutele mõeldud lauad ja toolid, mis võimaldavad koolitatavatel mugavalt õppetööst osa võtta. Kõik õppeklassid on varustatud kaasaegse õppetehnikaga: arvuti ja data-videoprojektor BENQ MW526H (3200 ansi/lum), pabertahvel alusel ja markertahvel seinal. Arvutiklassis on kasutatavad kolmteist kaasaegset tööjaama MSI Adora 20 interneti püsiühendusega. Koolitusruumid, õppetehnika ja õppevahendid vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele. Koolitusruumid on puhtad, hea valgustusega, hea ventilatsiooni ja vajaliku temperatuuriga, kergesti õhutatavad ning mõjuvad koolitatavatele meeldivalt ja turvaliselt.

Lõunapauside ajal on koolitusel osalejatel einestamiseks kasutada eraldi ruum ja puhkeala, kus on võimalik mikrolaineahjus einet soojendada ja kasutada veekeetjat kohvi/teed valmistamiseks. Koolitusel osalejatele pakutakse tasuta joogivett ning kohvi ja teed koos suhkruga, tagatud on WC kasutamine ja kätepesu võimalus.

Kõik meie koolitusruumid on remonditud ja vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele, tuleohutuse seaduses sätestatud tuleohutuse nõuetele ning elektriohutusseaduses sätestatud nõuetele.

Ühistranspordi lähim peatus ~ 80m (~ 80m Renniotsa, ~ 200m Luite, ~240 Auru). Autoga tulijale tasuta parkimise võimalus.

 

Pioneeri 8, Kohtla-Järve

Gelmett Consult OÜ koolituskeskuse õpperuumid asuvad Pioneeri 8, Kohtla-Järve linnas. Nimetatud asukohaga hoones on kuus õpperuumi auditoorse töö läbiviimiseks ja vastava sisustusega arvutiklass. Õpperuumides on täiskasvanute koolituseks sobilik mööbel (õppelauad ja toolid vähemalt 16-le osalejale + töölaud ja tool lektorile). Kõik õppeklassid on varustatud kaasaegse õppetehnikaga: arvuti ja data-videoprojektor BENQ MW526H (3200 ansi/lum), pabertahvel alusel ja markertahvel seinal. Arvutiklassis on kasutatavad kolmteist kaasaegset tööjaama MSI Adora 20 interneti püsiühendusega.

Koolituskeskuses on olemas riietus- ja duširuumid. Lõunapauside ajal on koolitusel osalejatel einestamiseks kasutada eraldi ruum ja puhkeala, kus on võimalik mikrolaineahjus einet soojendada ja kasutada veekeetjat kohvi/teed valmistamiseks. Koolitusel osalejatele pakutakse tasuta joogivett ning kohvi ja teed koos suhkruga, tagatud on WC kasutamine ja kätepesu võimalus.

Kõik meie koolitusruumid on remonditud ja vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele, tuleohutuse seaduses sätestatud tuleohutuse nõuetele ning elektriohutusseaduses sätestatud nõuetele. Õppeklassid on avarad ja kergesti õhutatavad.

Õppekeskkond asub ühistranspordi ametlikust peatusest kuni kümne minuti jalutustee kaugusel, autoga tulijale on tasuta parkimine õppehoone vahetus läheduses.

 

Järveküla tee 22, Kohtla-Järve

Nimetatud asukoha aadressil asuvad koolituskeskuse erialakoolituste praktilise õppe töötoad, kus toimub enamus erialakoolituste auditoorse töö järgsete teadmiste ja oskuste rakendamine õppeksekkonnas. Õppebaas on koht, mis on mõeldud koolituse praktilise õppe läbiviimiseks, kus koolitataval on võimalik läbida õppekavas olevad praktilise õppe moodulid ja teemad ning tegemist ei ole töökeskkonnaga. Tegemist on endise õmblusvabriku tootmishoonega kus on loodud erinevate erialakoolituste tarvis töökeskkonna analoogid koos kõigi abiruumidega. Selleks on koolituskeskusel kasutada üldpinda 800 m², kus tehnilistest vahenditest on võimalik kasutada õppetöös kasutatavaid seadmeid.

Koolituse praktiliste harjutuste teostamiseks on loodud vastavd tingimused keevituse ja metallitööde läbiviimiseks. Olemas on õppetöökojad tulevastele puidutöötlejatele, sanitaartehnikutele, elektrikutele, keskkonnatehnika ja ventilatsioonilukksepadele.

Õppebaasi keevitusklass on varustatud üld-äratõmbeventilatsiooniga. Keevituse ja metallitöötluse õppetöökojas on olemas praktiliste oskuste saamiseks kuusteist ajakohast keevituskabiini keevitajatele ja viis kabiini metalli ettevalmistustöödeks. Iga keevituskabiin on varustatud äratõmbeventilatsiooni ja kohtvalgustiga. Kõikidele koolitatavatele tagatakse vajalikud töökaitsevahendid (sh tööpõlled, kaitsekiiver, kindad jms). Praktilise õppe teostamiseks on õppebaasis olemas järgmised seadmed: keevitusseadmed, keevitusaparaadid (erinevatele keevitusviisidele), metallitöötlemisseadmed (sh lehtmetalli töötlemiseks). Õppetöö ajal on koolitatavatel kasutada kaks metalli lintsaagi, kaks puurpinki, treipink, metalli gaasilõikur.

Õppetöös kasutatavad keevitusaparaadid (erinevatele keevitusviisidele) on juhtivate keevitusseadmete tootjatelt ja tuntud brändidelt (MILLER, KEMPPI, ESAB). Õppebaasi puidutööklassis on kaksteist töölauda, puurpink, lihvimispink, formaatsaag, . Peale selle on õpilaste kasutada erinevad instrumendid puidu töötlemiseks.

Elektritööde klassis kümme kabiini, kus koolitusel osalejad saavad täita erinevaid praktilisi ülesandeid, koostada ja paigaldada elektrikilpe, pistikupesasid, lüliteid, elektriarvesteid ja erinevaid valgusteid. Õpperuumis on olemas montaažilauad, kus koolitatavad saavad praktilisi kogemusi elektrisüsteemide koostamiseks.

Sanitaartehnika paigaldamise oskuste omandamiseks on loodud kuus kabiini kortermaja vannitoa analoogina, mis võimaldab koolitusel osalejal praktiseerida erineva otstarbega sanitaartehnika paigaldamist, nt dušikabiinid, segistid, vannid, kraanikausid jms. Õppebaasis on olemas soojasõlme mudel koos sinna juurde kuuluva korteramaja küttesüsteemiga.

Õppetöö käigus on koolituskeskuse koolitusel osalejatel võimalik kasutada vajalikke tööriistu ja tehnilistest vahenditest kasutatavaid seadmeid.

Nimetatud asukohaga koolitusruumides on olemas ka duširuumid, mis võimaldavad koolitusel osalejatel ennast pesta näiteks pärast õppekeskonnas toimunud praktilisi tegevusi. Õppepraktika asukoha ruumides on olemas lisaks pesemisvõimalustele ka riiete hoiukapid õppijate jaoks, et hoida oma isiklike asju kui praktika ajal kasutatakse näiteks spetsiaalseid tööriideid ja/või kaitseriietust. Spetsiaalsed tööriided, kaitseriietus ja –vahendid on koolituskeskuse poolt igale koolitusel osalejale.

 

Keskväljak 4, Jõhvi

Nimetatud asukohaga hoone (kaubanduskeskus Jõhvi Tsentraal) 3.korrusel on õppeklass auditoorse töö läbiviimiseks ja vastava sisustusega arvutiklass. Õpperuumis on täiskasvanute koolituseks sobilik mööbel (õppelauad ja toolid vähemalt 16-le osalejale + töölaud ja tool lektorile). Õpperuum on varustatud kaasaegse õppetehnikaga: arvuti ja data-videoprojektor BENQ MW526H (3200 ansi/lum), pabertahvel alusel ja markertahvel seinal.

Erinevate korruste vahel on liikumiseks lift. Kõik meie koolitusruumid on remonditud ja vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele, tuleohutuse seaduses sätestatud tuleohutuse nõuetele ning elektriohutusseaduses sätestatud nõuetele. Õppeklassid on avarad ja kergesti õhutatavad.

Õppekeskkond asub kesklinnas ja läheduses on ühistranspordi ametlikud peatused. Lõunapausi saab pidada kaubanduskeskuse kohvikus.

 

Kerese 3, Narva

Gelmett Consult OÜ kooltuskeskuse õpperuumid asuvad Kerese 3, Narva linnas. Nimetatud asukohaga hoones on viis õpperuumi auditoorse töö läbiviimiseks ja vastava sisustusega arvutiklass. Õpperuumides on täiskasvanute koolituseks sobilik mööbel (õppelauad ja toolid vähemalt 16-le osalejale + töölaud ja tool lektorile). Kõik õppeklassid on varustatud kaasaegse õppetehnikaga: arvuti ja data-videoprojektor BENQ MW526H (3200 ansi/lum), pabertahvel alusel ja markertahvel seinal. Arvutiklassis on kasutatavad kolmteist kaasaegset tööjaama MSI Adora 20 interneti püsiühendusega.

Lõunapauside ajal on koolitusel osalejatel einestamiseks kasutada eraldi ruum ja puhkeala, kus on võimalik mikrolaineahjus einet soojendada ja kasutada veekeetjat kohvi/teed valmistamiseks. Koolitusel osalejatele pakutakse tasuta joogivett ning kohvi ja teed koos suhkruga, tagatud on WC kasutamine ja kätepesu võimalus.

Kõik meie koolitusruumid on remonditud ja vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele, tuleohutuse seaduses sätestatud tuleohutuse nõuetele ning elektriohutusseaduses sätestatud nõuetele. Õppeklassid on avarad ja kergesti õhutatavad.

Õppekeskkond asub ühistranspordi ametliku peatuse vahetus läheduses, samas on ka autoga tulijale tasuta parkimise võimalus.