Koolitajad

koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus ja koolituse läbiviimise õppekavarühmade loetelu


Larissa Štukaturova

Mäeinsener-ökonomisti kvalifikatsioon, magister ja keskeriharidus (kaubatundja); täiskasvanute koolitaja aastast 2008; pikaajaline töökogemus ettevõtte majanduse ja juhtimise alal, ettevõtja. Täiskasvanute koolitaja, tase 5.
Õppekavarühmad: Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Sekretäri ja kontoritöö. Hulgi ja jaekaubandus. Tööoskused. Õigus.


Kiira Afanasjeva

Bakalaureuse kraad majandusteaduse erialal; täiskasvanute koolitaja aastast 2008; pikaajaline töökogemus ettevõtte majanduse ja juhtimise alal, ettevõtja.
Õppekavarühmad: Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Õigus.


Meeli Korsten

Rakenduslik kõrgharidus raamatupidamise erialal; täiskasvanute koolitaja aastast 2008; pikaajaline töökogemus ettevõtte personalitöö, majanduse ja juhtimise alal, ettevõtja ja raamatupidaja.
Õppekavarühmad: Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Sekretäri ja kontoritöö. Hulgi ja jaekaubandus. Tööoskused. Õigus.


Nikolai Rõbakov

Õigusteaduse eriala, jurist (magister), turvatöötaja kutsekvalifikatsioon (Turvajuht, tase 5), turvatöötajate koolitaja kogemus õpetatavas valdkonnas 2010. aastast.
Õppekavarühmad: Vara ja isikukaitse. Õigus.


Tatjana Pjatkina

Raviteaduskonna lõpetanud arst (magister), kutsepedagoog alates 2004. aastast. 1996-2006 töötas Kohtla-Järve Meditsiinikoolis õpetajana. 2007. aastast täienduskoolituste lektor.
Õppekavarühmad: Teraapia ja taastusravi. Eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine. Lastehoid ja teenused noortele. Sotsiaaltöö ja nõustamine.


Valeri Lavrov

Mäetehnik; elektriinseneri töökogemus alates 1974. aastast; täiskasvanute koolitamise kogemus 2012. aastast. Füüsilisest isikust ettevõtja 2010. aastast. Ettevõtja, juhatuse liige 2019. aastast.
Õppekavarühmad: Elektrienergia ja energeetika. Elektroonika ja automaatika.


Aleksander Garanin

Kutseharidus: remondi lukksepp ja töökogemus aastast 1978; täiskasvanute koolitaja aastast 2011.
Õppekavarühmad: Mehaanika ja metallitöö.


Irina Toome

Töökogemus erinevatel ametikohtadel floristika, aianduse, haljastuse ja lillekaubanduse valdkonnas alates 2010. aastast, täiskasvanute koolitamise kogemus 2014. aastast.


Maria Levitina

Moskva rahvusvaheline turismi akadeemia: eriala mänedžer (turism), ettevõtja, töökogemus erinevatel ametikohtadel floristika ja lillekaubanduse valdkonnas alates 2010. aastast, täiskasvanute koolitamise kogemus 2004. aastast.
Õppekavarühmad: Käsitöö. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Hulgi ja jaekaubandus.


Marina Fokina

Kõrgharidus: agronoomi eriala taimekaitse kvalifikatsioon, töökogemus erinevatel ametikohtadel aianduse, haljastuse ja lillekaubanduse valdkonnas alates 1988. aastast, täiskasvanute koolitaja ja juhendatud praktikate kogemus alates 1989. aastast, sh kutsehariduses 1989-1993.
Õppekavarühmad: Käsitöö. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Hulgi ja jaekaubandus.


Jelizaveta Kuimeiko

Äriõiguse diplomiõpe, töökogemus erinevatel ametikohtadel klienditeeninduse, floristika ja lillekaubanduse valdkonnas 2003-2012, täiskasvanute koolitamise kogemus 2015. aastast.
Õppekavarühmad: Käsitöö. Juhtimine ja haldus. Õigus. Turundus ja reklaam. Hulgi ja jaekaubandus.


Veera Rõssajeva

Meditsiiniõe kvalifikatsioon ja tervishoiusüsteemis töötamise kogemus erinevatel ametikohtadel alates 1984. aastast, õppevaldkond: tervis ja heaolu; koolitaja alates 2008. aastast. Täiskasvanute koolitaja, tase 5.
Õppekavarühmad: Teraapia ja taastusravi. Eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine. Lastehoid ja teenused noortele. Sotsiaaltöö ja nõustamine. Töötervishoid ja kaitse.


Liudmila Vladimirova

Keemia ja bioloogia õpetaja (magister), üldõde (rakenduskõrgharidus), õendusala juhi kvalifikatsioon (magister), klassikalise massaaži baaskursus, koolitaja kogemus alates 1982. aastast, kutsepedagoog alates 2003. aastast. 1982-2006 töötas Kohtla-Järve Meditsiinikoolis õpetajana. 2003. aastast täienduskoolituste lektor.
Õppekavarühmad: Teraapia ja taastusravi. Eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine. Lastehoid ja teenused noortele. Sotsiaaltöö ja nõustamine.


Viktoria Turõgina

Rakenduskõrgharidus: tootmistehnika ja tööstusettevõtlus 2011. aastast, koolitaja alates 2011. aastast. Täiskasvanute koolitaja, tase 5.
Õppekavarühmad: Mehaanika ja metallitöö.


Gloria Repnikova

Naiste ja laste ülerõivaste rätsep (kutseharidus) 1982. aastast, naiste ja laste üleriiete individuaalõmbluse töökogemus 1982. aastast, ettevõtja (individuaalõmblus 2012. aastast), koolitaja 2013. aastast.
Õppekavarühmad: Käsitöö. Tekstiili, rõivaste, jalatsite valmistamine ning naha töötlemine.


Svetlana Skrebneva

Kultuurijuhi kvalifikatsioon (magister) omandatud Sankt-Peterburgskaja gosudarstvennaja akademija kulturõ 1996. aastal. Täiskasvanute koolitamise kogemus1998. aastast, sh 2001-2019 kõrgkoolis õppejõud. Täiskasvanute koolitaja, tase 6.
Õppekavarühmad: Isikuareng. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Sekretäri ja kontoritöö. Hulgi ja jaekaubandus.


Anne Orasmäe-Tšižik

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kliinilise toitumise õde-nõustaja. Rakenduskõrgharidus õenduse erialal. Terviseteaduse magister. Töökogemus 16 aastat, millest 9 aastat õde intensiiv-ja anesteesiaravi osakonnas, ja viimased 4 aastat töötab kliinilise toitumise õde-nõustajana hematoloogia-onkoloogia kliinikus. Nõustab kehakaalu langetamist, kehakaalu kasvu, sportlaste toitumisnõustaja. Teeb koolitusi Tartu Ülikoolis, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, omab kogemust konverentsi ettekante esitlemisel.
Õppekavarühmad: Töötervishoid ja kaitse. Teraapia ja taastusravi. Eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine. Lastehoid ja teenused noortele. Sotsiaaltöö ja nõustamine.


Ella Mitin

Kõrgharidus (Tallinna Polütehniline Instituut), tööstuse planeerimise eriala – ökonomisti kvalifikatsioon ja keskhariduse baasil kutsekeskharidus (Kohtla-Järve Polütehnikum) – raamatupidamise assistent. Töökogemus Maksu-ja Tolliametis moodustab 28 aastat. Täiskasvanute koolitaja, tase 6.
Õppekavarühmad: Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Tööoskused. Õigus.


Gennadi Bessan

Valgevene Põllumajandusakadeemia, kvalifikatsioon insener-mehaanik. Tartu Ülikool, õpetaja kutse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas. Tallinna Tehnikaülikool, tehnikaõpetaja (logistika erialaained) haridusteaduse magistri kraad. Pikaajaline (alates 1982. aastast) töökogemus koolitamise valdkonnas.
Õppekavarühmad: Arvutikasutus. Andmebaaside ja võrgu disain ning haldus. Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs. Transporditeenused.


Valeria Shipilova

Gosudarstvennõi institut russkogo jazõka imeni A. S. Puškina filoloogia (filologija) eriala ning temale on antud kvalifikatsioon Magistr. Tallinna Majanduskool, eriala raamatupidamine (kutseharidus). Vene ja inglise keele õpetaja kogemus alates 2015. aastast, täiskasvanute koolitamise kogemus 2018.aastast.
Õppekavarühmad: Keeleõpe.


Irina Bogdanova

Novgorodi Riiklik Pedagoogiline Instituut, inglise ja saksa keele õpetaja. Keeleõpetaja kogemus 1993. aastast. Täiskasvanute koolitamise kogemus 2017. aastast.
Õppekavarühmad: Keeleõpe.


Marina Ermolaeva

Uljanovski gosudarstvennõi pedagogitšeski universitet im. I. N. Uljanova, võõrkeelte (inglise ja prantsuse keele) õpetaja, magistrikraadile vastav kvalifikatsioon. Keeleõpetaja kogemus alates 1998. aastast. Täiskasvanute koolitamise kogemus 2009. aastast. «НОПРиЛ» (rahvusvaheline rakenduslingvistika selts) liige.
Õppekavarühmad: Keeleõpe.


Natalja Roiko

Tallinna Tehnikaülikool, majandusarvestuse eriala õppekava (ökonomist-raamatupidaja, finantsanalüütik), ja Tartu Riiklik Ülikool, filoloogiateaduskond (filoloog, vene keele ja kirjanduse õpetaja). Keeleõpetaja kogemus 1998. aastast. Töökogemus ärinduse, halduse ja õiguse valdkonnas alates 1998. aastast. Täiskasvanute koolitamise kogemus 2014. aastast.
Õppekavarühmad: Keeleõpe. Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Õigus.


Ljudmilla Šumigai

Algklasside õpetaja kvalifikatsioon omandatud Narva Polütehnikumis. Lasteaias töötamise kogemus 4 aastat. Täienduskoolitused: koristustööde juhtide põhikoolitused, puhastustööde juhtide põhikoolitus, eripuhastustööd, esmaabikoolitus, raamatupidamisarvestus ja ettevõtluskoolitus. Puhastusteenuse osutaja töökogemus 8 aastat.
Täiskasvanute koolitamise kogemus 2020. aastast. Õppekavarühmad: lastehoid ja teenused noortele, koduteenindus (õppevaldkond: teenindus).


Vitalii Putilo

Tootmisprotsesside mehhaniseerimise ja automatiseerimise inseneri kvalifikatsioon, magister. Elektriinseneri töökogemus alates 2008. aastast.
Täiskasvanute koolitamise kogemus 2020. aastast.
Õppekavarühmad: Elektrienergia ja energeetika. Elektroonika ja automaatika.


Iuliia Martynova

Sankt-Pereburgski gosudarstvennõi universiteet ekonomiki i finansov, ökonomisti kvalifikatsioon, magister.
Erialaga seonduv töökogemus: Finantsanalüüs. Eelarve koostamine, finants- ja maksude planeerimine. Ettevõtte finantsvoogude juhtimine. Tulude ja kulude kontroll ning ressursside tõhusa kasutamise tagamine, eelarve kulupoole optimeerimine, ettevõtte finantseerimisallikate otsimine. Kontroll rahaliste vahendite liikumise ja sihipärase kasutamise üle. Finantsaruannete koostamine. Programmi juurutamine platvormil 1C (Bit Finance) juhtimisarvestuse automatiseerimiseks. Ettevõtte majandustulemuste analüüs ja hindamine. Äriplaanide koostamine, investeerimisprojektide koostamine ja analüüs alates 2008. aastast.
Õppekavarühmad: Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Sekretäri ja kontoritöö. Õigus.


Aivar Valner

Hoone tehnosüsteemide ehituse eriala. Veevärgi-, kanalisatsiooni- ja hoone tehnosüsteemide lukksepa töökogemus alates 1995. aastast. Täiskasvanute koolitaja ja ettevõttepraktikate juhendamise kogemus alates 2016. aastast.
Õppekavarühmad: Ehitus ja tsiviilrajatised.


Aleksei Kondranin

Elektriseadmete paigaldamine ja kasutamine ettevõtetes ja elamutes erialal kõrgharidus. Energeetiku töökogemus alates 2008. aastast. Täiskasvanute koolitamise kogemus alates 2012. aastast.
Õppekavarühmad: Elektrienergia ja energeetika. Elektroonika ja automaatika.


Iuliia Vasina

Ufimski gosudarstvennõi neftjanoi tehnitšeski universitet juhtimise (mänedžer) eriala bakalaureusekraadile vastav kvalifikatsioon. Spetsialiseerumine – ettevõtte majandus ja juhtimine. Töökogemus müügi, majanduse ja ärijuhtimise valdkonnas alates 2013. aastast. Täiskasvanute koolitamise kogemus alates 2021. aastast.
Õppekavarühmad: Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Hulgi ja jaekaubandus. Sekretäri- ja kontoritöö.


Aleksandr Prilipišin

Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamise eriala elektromehaanikatehnika kutse. On täitnud Tallinna Tehnikaülikooli arvuti- ja süsteemitehnika õppesuuna õppekava täies mahus ja talle on antud inseneri nimetus. Elektriinseneri töökogemus alates aastast 2003. Täiskasvanute koolitamise kogemus 2020. aastast.
Õppekavarühmad: Elektrienergia ja energeetika. Elektroonika ja automaatika.


Juulia Regina Kuusk

Sankt-Peterburgskii gosudarstvennõi inženero-ekonomitšeskii universiteet raamatupidamise, analüüsi ja auditi eriala ökonomisti kvalifikatsioon ning sama ülikooli õigusteaduse eriala juristi kvalifikatsioon. Haridusdokumendid ja nendega tõendatud kvalifikatsioonid on vastavad magistrikraadi kvalifikatsioonile. Töökogemus müügi, majanduse ja ärijuhtimise valdkonnas alates 1991. aastast. Täiskasvanute koolitamise kogemus alates 2005. aastast, sh majandusarvestus ja maksundus inglise keeles.
Õppekavarühmad: Ärindus, haldus ja õigus.


Julia Borissenko

On täitnud ettevõttemajanduse nelja-aastase õppekava täies mahus (Sillamäe Majanduse ja Juhtimise Instituut). Erialane töökogemus 2006. aastast. Täiskasvanute koolitaja aastast 2013.
Õppekavarühmad: Majandusarvestus ja maksundus. Rahandus, pangandus ja kindlustus. Juhtimine ja haldus. Turundus ja reklaam. Õigus.


Andrei Boaga

Keevitaja kutse. Kvalifikatsioon: International Welding Specialist; EN ISO 9712 Inspektor VT-2; Welding master DVS-EWF 1157; International Welding Inspector – S. Täiskasvanute koolitaja kogemus alates 2016. aastast. Kutsetunnistus: Täiskasvanute koolitaja, tase 5.
Õppekavarühmad: Mehaanika ja metallitöö.


Sergei Boaga

Ehitus- ja tsiviilrajatiste inseneri eriala, arhitektuur (magister). Kvalifikatsioon: International Welding Tehnologist; EN ISO 9712, Inspektor VT-2, PT-2; International Welding Inspector – C. Täiskasvanute koolitaja kogemus alates 2006. aastast. Kutsetunnistus: Täiskasvanute koolitaja, tase 6.
Õppekavarühmad: Mehaanika ja metallitöö.


Jelena Ibragimova

Insener-õpetaja, ehitusdistsipliinid (magister). Täiskasvanute koolitaja kogemus alates 1988. aastast. Kutsetunnistus: Täiskasvanute koolitaja, tase 6.
Õppekavarühmad: Mehaanika ja metallitöö.